środa, 24 lutego 2010

Zdrowe produkty spożywcze

Są teraz czasy odchudzania się. Miliony młodych dziewczyn wmawia sobie że muszą schudnąć kilka kilogramów. Nie mówię że dużej części na prawdę jest to potrzebne ale niektóre przesadzają. Dobrym sposobem aby rzucić 2-3 kg są nie ćwiczenia, nie siłownia lecz zdrowa żywność czyli jedzenie bez konserwantów. Takie dania bogate w białka roślinne na prawdę pomagają osobom którym nie potrzebna jest specjalna dieta ułożona przed dietetyka a wprowadzenie zdrowszego jedzenia to super pomysł.

Produkty niemodyfikowane genetycznie takie jak artykuły mleczarskie hurt Warszawa są teraz na topie ze względu właśnie na to odchudzanie. Mało ludzi wie że aby zdrowo się odżywiać nie trzeba kupować drogiego jedzenia które właśnie reklamowane jest jako niemodyfikowane genetycznie. Wiele produktów naturalnych ma identyczne właściwości a jest szeroko dostępne i w dobrej cenie. Właśnie na tym producent żywności dietetycznej zrobić złoty interes, na soi i tofu.

Przepisy na potrawy z tofu czy z soi są dostępne w necie a coraz częściej nawet w gazetach dla pań. W takich czasopismach jest wiele przepisów a teraz coraz częściej pojawiają się przepisy z soi. Bardzo się cieszę że media i prasa poszerza ten temat. Może wreszcie w Polsce przyjdzie moda na całkowite zdrowe jedzenie a hurtownia mleczarska Warszawa może też się do tego przyczyni. Na razie królują hamburgery i dot dogi a w moim domu hamburgery sojowe i ogólnie żywność sojowa.

Jak wracam do domu po ciężkim dniu na prawdę nie mam ochoty na gotowanie obiadu. Mieszkam sama więc jaki jest sens gotować obiad. Kupują wtedy wędliny bez konserwantów i jem sobie kanapki. Czasem jest to sałatki z tofu a jak mnie najdzie chęć to parówki z soi. Możliwości jest sporo.